Modelowanie sylwetki
Endermologia gliwice

NAJPOPULARNIEJSZE I NAJSKUTECZNIEJSZE URZĄDZENIE DO MODELOWANIA SYLWETKI I WALKI Z CELLULITEM

Endermologia LPG® to ekskluzywny, poparty licznymi badaniami medycznymi masaż podciśnieniowy. Podczas zabiegu wykorzystywana jest opatentowana technologia naturalnej mechanostymulacji tkanki łącznej. Dzięki temu wszystkie procesy metaboliczne komórek skóry zostają pobudzone. Zabieg idealnie sprawdza się w walce z brakiem jędrności skóry, cellulitem czy zastojami limfatycznymi.

POZNAJ MOC RADIOFREKWENCJI I POZBĄDŹ SIĘ NIECHCIANEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabieg Pollogen LEGEND ™ to wysoce zaawansowany medyczny system estetyczny wykorzystujący wiodące w branży kosmetologicznej i medycznej technologie – VoluDerm ™ , technologię mikroigłową RF oraz TriLipo®, która wykorzystuje nieinwazyjną energię RF i Dynamiczną Aktywację Mięśni DMA. Połączenie wszystkich technologii zapewnia skuteczne zwiększenie objętości i napięcia skóry oraz wymodelowanie sylwetki.

Pollogen legend gliwice

CoolTech

NAJWIĘKSZY PRZEŁOMEM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DOTYCZĄCEJ WALKI Z CIENIAMI POD OCZAM

CoolTech to medyczne urządzenie przeznaczone do likwidacji lokalnej tkanki tłuszczowej poprzez schładzanie tkanki poddanej zabiegowi do -8 st. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, która jest najskuteczniejszą metodą w walce z nadmierną tkanką tłuszczową, dającą trwałe rezultaty. Już po pierwszym zabiegu widoczne są spektakularne efekty. 

karboksyterapia gliwice

NAJWIĘKSZY PRZEŁOMEM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DOTYCZĄCEJ WALKI Z CIENIAMI POD OCZAM

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, polegająca na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, przy użyciu specjalnego urządzenia. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat. Kiedy odkryto, że poprawia również stan skóry, zaczęto wykorzystywać go w medycynie estetycznej do walki z cellulitem, rozstępami, nadmierną tkanką tłuszczową, utratą jędrności skóry, wypadaniem włosów.

ZABIEGI MODELOWANIA SYLWETKI

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z form niechirurgicznej liposukcji, polegającej na wstrzyknięciu odpowiednio dobranego preparatu (zazwyczaj płyn na lecytyna) w obszar gdzie znajduje się nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Perfekcja w każdym calu i udowodnione działanie!

Innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne, które można łączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, skutecznie przedłużając jej efekty oraz dermokosmetyki do stosowania w codziennej pielęgnacji domowej. Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod regenerujących, odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Stosowana jest również jako metoda minimalizacji cellulitu i rozstępów, a także w przeciwdziałaniu i kuracji łysienia.

NANOPORE TURBO ROLLER

Urządzenie to wykorzystuje w swoim działaniu zasadę automatycznych mikronakłuć skóry przy pomocy pulsujących igieł. Pozwala to na znacznie głębszą penetrację substancji aktywnych. Dodatkowo mikronakłucia powodują stymulację fibroblasów do produkcji kolagenu i elastyny oraz aktywowane zostają czynniki wzrostu pochodzenia płytkowego. W efekcie skóra staje się zagęszczona i zdecydowanie ujędrniona.