O klinice

Klinika Kosmetologii Natalia Sudoł powstała w 2012 roku. Założycielką jest Natalia Sudoł-Ginalską – licencjonowana kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem. Klinika Kosmetologii powstała z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i obsługę na najwyższym poziomie.

Specjaliści

Natalia Sudol

Specjalista Kosmetolog - Założycielka Kliniki

W Klinice wyznajemy zasadę, że każdy potrzebuje swojego eksperta, który będzie potrafił o Nas zadbać i sprawi, że za każdym razem gdy spoglądamy w lustro, na Naszej twarzy pojawia się uśmiech. Szeroki zakres zabiegów umożliwia dobranie odpowiednich technik zabiegowych dla każdego. Od zabiegów typowo kosmetycznych przez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, depilacji laserowej VECTUS, stylizację paznokci oraz makijaż permanentny.

 

Wielokrotnie uczestniczyłyśmy i nadal czynnie bierzemy udział w targach i konferencjach branżowych, jesteśmy ekspertami na portalach branżowych i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Chętnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach.

Basia Kunert

Nasz Specjalista od Coachingu

O sobie najtrudniej mówić, a co do dopiero pisać, bo to co napisane ma moc. To co pierwsze przyszło mi do głowy to, to że jestem kobietą przede wszystkim, która pełni w życiu wiele ról: matki, żony, uczennicy, córki, wnuczki itp. Przez lata studiowania na USWPS w Katowicach szeroko pojętego coachingu, psychologii, podejścia do drugiego człowieka towarzyszył mi cytat z Thorea, który poznałam czytając Terapię Prowokatywną F. Farrellego , że „jeżeli człowiek idzie innym tempem niż jego towarzysze , być może słyszy innego dobosza. Niech maszeruje w takt muzyki , którą słyszy , niezależnie od tego, jak ona brzmi i jak daleko jest oddalona”. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, akceptacja tego przynosi wolność dla samego siebie.

Dagmara Kwietko

Nasz Dietetyk

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi (Przygotowanie pedagogiczne do nauczania przedmiotów techniczno-zawodowych). W codziennej praktyce specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, dietoprofilaktyce oraz edukacji żywieniowej w chorobach dietozależnych. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych.

Nasze opinie

Cennik

usługa Cena
Usługa 1
Cena 1
Usługa 2
Cena 2
Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani Natalii. Profesjonalna i rzetelna osoba z dużą wiedzą ! Od razu po zabiegu widać efekty. Nie mogę się już doczekać następnej wizyty
Pełen profesjonalizm:) Każda kobieta po odwiedzeniu Kliniki odkryje co to prawdziwy relaks i zadowolenie z wykonywanych przez Panią Natalię zabiegów z powołaniem... Nic dodać nic ująć wręcz przeciwnie od dzisiaj to moje ulubione miejsce do którego wraca się z przyjemnością i z pewnością, że satysfakcja jest gwarantowana!
"Jestem po moim drugim spotkaniu z Pania Natalia i napewno nie ostatnim ! Pełen profesjonalizm ! Pani Natalia nie tylko poprawia stan urody, ale również zdrowia i ducha, przy tak cudownej atmosferze można zapomnieć o poblemach i wyjść z kliniki piękniejszym i szczęśliwszym ! Do Pani Natalii można miec pełne zaufanie i bez strachu oddać sie w jej recę ! Przystępne ceny i ogromny wachlarz usług !! Polecam każdemu !! a sama nie moge doczekać się kolejnego spotkania ! "