O klinice

Klinika Kosmetologii Natalia Sudoł powstała w 2012 roku w Gliwicach.
Założycielką jest Natalia Sudoł-Ginalska – mgr kosmetologii z ponad 10-cio letnim doświadczeniem.
Klinika Kosmetologii powstała z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i obsługę na najwyższym poziomie.

Wyznajemy zasadę, że każdy potrzebuje swojego eksperta, który będzie potrafił o Nas zadbać i sprawi, że za każdym razem gdy spoglądamy w lustro, na Naszej twarzy pojawia się uśmiech. Szeroki zakres zabiegów umożliwia dobranie odpowiednich technik zabiegowych dla każdego. Od zabiegów typowo kosmetycznych przez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, depilacji laserowej VECTUS, stylizację paznokci, modelowanie ciała oraz makijaż permanentny.

Wielokrotnie uczestniczyłyśmy i nadal czynnie bierzemy udział w targach i konferencjach branżowych, jesteśmy ekspertami na portalach branżowych i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Chętnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach.

Specjaliści

Natalia Sudoł-Ginalska

mgr Kosmetolog - Założycielka Kliniki Kosmetologii

Kosmetologia to moja pasja, a podobno jeżeli wykonujesz pracę, którą kochasz to nie przepracujesz ani jednego dnia. I tego się trzymam 🙂

Magister kosmetologii Collegium Medicum Uniwerystetu Jagiellońskiego.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje czynnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. W czym czuję się dobrze? Zdecydowanie w zabiegach aparaturowych, czy to na twarz czy na ciało. Zabiegi przeciwzmarszczkowe i przeciwtrądzikowe to te zdecydowanie ulubione. Jestem też tą osobą, która zadaje najwięcej bólu w Klinice 🙂 Nie straszna mi depilacja laserowa czy mezoterapia, wręcz czuję się podczas takich zabiegów jak ryba w wodzie. Uwielbiam wykonywać zabiegi, które dają widoczne rezultaty. Cóż więcej o mnie? Prywatnie mama i żona, w wolnych chwilach czytam książki i artykuły medyczne, bo jak mam już pisać jakieś posty/artykuły to te mające potwierdzenie naukowe. Gaduła, co potwierdzą moi klienci 🙂

 

Nadiia Pshychenko

Stylistka paznokci

Stylizacja paznokci to zdecydowanie moja pasja! 
Nie wyobrażam sobie innego zajęcia!  Bardzo lubię naturalny look paznokci, bo klasyka zawsze się obroni! Niestraszne mi również ekstrawaganckie stylizacje,  bo  w zdobieniach również czuję się jak ryba w wodzie. Uwielbiam malować farbami akwarelowymi, tworząc dla Was niepowtarzalne zdobienia.

Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję, ponieważ mogę się w niej realizować i ciągle mnie motywuje do dalszych szkleń i doskonalenia swoich umiejętności. 

Serdecznie zapraszam, zadbam o Twoje dłonie z przyjemnością!

Barbara Kunert

Psycholog rozwoju osobistego

O sobie najtrudniej mówić, a co do dopiero pisać, bo to co napisane ma moc. To co pierwsze przyszło mi do głowy to, to że jestem kobietą przede wszystkim, która pełni w życiu wiele ról: matki, żony, uczennicy, córki, wnuczki itp. Przez lata studiowania na USWPS w Katowicach szeroko pojętego coachingu, psychologii, podejścia do drugiego człowieka towarzyszył mi cytat z Thorea, który poznałam czytając Terapię Prowokatywną F. Farrellego , że „jeżeli człowiek idzie innym tempem niż jego towarzysze , być może słyszy innego dobosza. Niech maszeruje w takt muzyki , którą słyszy , niezależnie od tego, jak ona brzmi i jak daleko jest oddalona”. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, akceptacja tego przynosi wolność dla samego siebie.

 

Dagmara Kwietko

Dietetyk kliniczny

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi (Przygotowanie pedagogiczne do nauczania przedmiotów techniczno-zawodowych). W codziennej praktyce specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, dietoprofilaktyce oraz edukacji żywieniowej w chorobach dietozależnych. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych.

 

Nasze opinie

Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani Natalii. Profesjonalna i rzetelna osoba z dużą wiedzą ! Od razu po zabiegu widać efekty. Nie mogę się już doczekać następnej wizyty
Pełen profesjonalizm:) Każda kobieta po odwiedzeniu Kliniki odkryje co to prawdziwy relaks i zadowolenie z wykonywanych przez Panią Natalię zabiegów z powołaniem... Nic dodać nic ująć wręcz przeciwnie od dzisiaj to moje ulubione miejsce do którego wraca się z przyjemnością i z pewnością, że satysfakcja jest gwarantowana!
"Jestem po moim drugim spotkaniu z Pania Natalia i napewno nie ostatnim ! Pełen profesjonalizm ! Pani Natalia nie tylko poprawia stan urody, ale również zdrowia i ducha, przy tak cudownej atmosferze można zapomnieć o poblemach i wyjść z kliniki piękniejszym i szczęśliwszym ! Do Pani Natalii można miec pełne zaufanie i bez strachu oddać sie w jej recę ! Przystępne ceny i ogromny wachlarz usług !! Polecam każdemu !! a sama nie moge doczekać się kolejnego spotkania ! "