O klinice

Klinika Kosmetologii Natalia Sudoł powstała w 2012 roku w Gliwicach.
Założycielką jest Natalia Sudoł-Ginalska – mgr kosmetologii z ponad 10-cio letnim doświadczeniem.
Klinika Kosmetologii powstała z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i obsługę na najwyższym poziomie.

Wyznajemy zasadę, że każdy potrzebuje swojego eksperta, który będzie potrafił o Nas zadbać i sprawi, że za każdym razem gdy spoglądamy w lustro, na Naszej twarzy pojawia się uśmiech. Szeroki zakres zabiegów umożliwia dobranie odpowiednich technik zabiegowych dla każdego. Od zabiegów typowo kosmetycznych przez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, depilacji laserowej VECTUS, stylizację paznokci, modelowanie ciała oraz makijaż permanentny.

Wielokrotnie uczestniczyłyśmy i nadal czynnie bierzemy udział w targach i konferencjach branżowych, jesteśmy ekspertami na portalach branżowych i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Chętnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach.

Specjaliści

Natalia Sudoł-Ginalska

mgr Kosmetolog - Założycielka Kliniki Kosmetologii

Kosmetologia to moja pasja, a podobno jeżeli wykonujesz pracę, którą kochasz to nie przepracujesz ani jednego dnia. I tego się trzymam 🙂

Magister kosmetologii Collegium Medicum Uniwerystetu Jagiellońskiego.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje czynnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. W czym czuję się dobrze? Zdecydowanie w zabiegach aparaturowych, czy to na twarz czy na ciało. Zabiegi przeciwzmarszczkowe i przeciwtrądzikowe to te zdecydowanie ulubione. Jestem też tą osobą, która zadaje najwięcej bólu w Klinice 🙂 Nie straszna mi depilacja laserowa czy mezoterapia, wręcz czuję się podczas takich zabiegów jak ryba w wodzie. Uwielbiam wykonywać zabiegi, które dają widoczne rezultaty. Cóż więcej o mnie? Prywatnie mama i żona, w wolnych chwilach czytam książki i artykuły medyczne, bo jak mam już pisać jakieś posty/artykuły to te mające potwierdzenie naukowe. Gaduła, co potwierdzą moi klienci 🙂

 

Patrycja Harynek

Stylistka paznokci

“Nie ograniczaj się, jesteś wszystkim co masz”, to moje życiowe motto.
Jestem stylistką paznokci z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w manicure hybrydowym, żelowym oraz pedicure. Praca jest dla mnie pasją dlatego wciąż rozwijam swoje umiejętności uczestniczą w licznych szkoleniach. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dostosowuję stylizację do jego charakteru, urody i osobistych preferencji. “Bo piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się na bycie sobą”

Barbara Kunert

Psycholog rozwoju osobistego

O sobie najtrudniej mówić, a co do dopiero pisać, bo to co napisane ma moc. To co pierwsze przyszło mi do głowy to, to że jestem kobietą przede wszystkim, która pełni w życiu wiele ról: matki, żony, uczennicy, córki, wnuczki itp. Przez lata studiowania na USWPS w Katowicach szeroko pojętego coachingu, psychologii, podejścia do drugiego człowieka towarzyszył mi cytat z Thorea, który poznałam czytając Terapię Prowokatywną F. Farrellego , że „jeżeli człowiek idzie innym tempem niż jego towarzysze , być może słyszy innego dobosza. Niech maszeruje w takt muzyki , którą słyszy , niezależnie od tego, jak ona brzmi i jak daleko jest oddalona”. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, akceptacja tego przynosi wolność dla samego siebie.

 

Dagmara Kwietko

Dietetyk kliniczny

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi (Przygotowanie pedagogiczne do nauczania przedmiotów techniczno-zawodowych). W codziennej praktyce specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, dietoprofilaktyce oraz edukacji żywieniowej w chorobach dietozależnych. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych.

 

Nasze opinie

Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani Natalii. Profesjonalna i rzetelna osoba z dużą wiedzą ! Od razu po zabiegu widać efekty. Nie mogę się już doczekać następnej wizyty
Pełen profesjonalizm:) Każda kobieta po odwiedzeniu Kliniki odkryje co to prawdziwy relaks i zadowolenie z wykonywanych przez Panią Natalię zabiegów z powołaniem... Nic dodać nic ująć wręcz przeciwnie od dzisiaj to moje ulubione miejsce do którego wraca się z przyjemnością i z pewnością, że satysfakcja jest gwarantowana!
"Jestem po moim drugim spotkaniu z Pania Natalia i napewno nie ostatnim ! Pełen profesjonalizm ! Pani Natalia nie tylko poprawia stan urody, ale również zdrowia i ducha, przy tak cudownej atmosferze można zapomnieć o poblemach i wyjść z kliniki piękniejszym i szczęśliwszym ! Do Pani Natalii można miec pełne zaufanie i bez strachu oddać sie w jej recę ! Przystępne ceny i ogromny wachlarz usług !! Polecam każdemu !! a sama nie moge doczekać się kolejnego spotkania ! "