O klinice

ODNOVA clinic powstała w 2012 roku w Gliwicach z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość, rodzinną atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie.

Wyznajemy zasadę, iż każdy potrzebuje swojego eksperta, który będzie potrafił o Nas zadbać i sprawi, że za każdym razem gdy spoglądamy w lustro, na Naszej twarzy pojawia się uśmiech. A u Nas dużo się śmiejemy 🙂

W swojej pracy skupiamy się przede wszystkim na efektach możliwych do osiągnięcia. Cenimy sobie jakość, szczerość relacji z klientami, pracę na najlepszych urządzeniach i współpracę z wyselekcjonowanymi firmami z branży kosmetologicznej. 
Jeżeli coś znajduje się w naszej ofercie zabiegowej, oznacza to tylko jedno – musi działać!
Przez lata pracy zdobyliśmy bazę zadowolonych klientów, u Nas nie ma nadętej atmosfery klinik, jest rodzinnie, śmiesznie, czasami jak na najlepszej terapii. Jedno jest pewne – jesteśmy tu dla Was!
Na recepcji czeka dla każdego pyszna kawa (kurierzy mogą to potwierdzić), coś słodkiego, a w lodówce zawsze chłodzi się Prosecco, tak na wszelki wypadek 😉 

Natalia Sudoł-Ginalska

mgr Kosmetolog - Założycielka ODNOVA clinic

Kosmetologia to moja pasja, a podobno jeżeli wykonujesz pracę, którą kochasz to nie przepracujesz ani jednego dnia. I tego się trzymam 🙂

Magister kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie studentka wydziału lekarskiego Akademii Śląskiej.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje czynnie uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach branżowych. W czym czuję się dobrze? Zdecydowanie w zabiegach terapeutycznych. Jestem też tą osobą, która zadaje najwięcej bólu w Klinice 🙂 Nie straszna mi depilacja laserowa czy mezoterapia, wręcz czuję się podczas takich zabiegów jak ryba w wodzie. Uwielbiam wykonywać zabiegi, które dają widoczne rezultaty. Cóż więcej o mnie? Prywatnie mama i żona, w wolnych chwilach czytam książki i artykuły medyczne, bo jak mam już pisać w mediach da Was, to tylko takie słowa, które mają potwierdzenie naukowe.
Zarażam pozytywną energią i gadulstwem, co potwierdzą moi klienci 🙂

W ODNOVA clinic współpracujemy również z innymi specjalistami!

 
-Gabinet psychoterapii mgr Barbary Kunert
-Psychiatra dr n. med Łukasz Kunert
-Studio masażu FLOW mgr Marty Pacuły 

 

Zadbamy o Twoje ciało i duszę 🙂
Serdecznie zapraszamy! 

Nasze opinie

"Jestem po moim drugim spotkaniu z Pania Natalia i napewno nie ostatnim ! Pełen profesjonalizm ! Pani Natalia nie tylko poprawia stan urody, ale również zdrowia i ducha, przy tak cudownej atmosferze można zapomnieć o poblemach i wyjść z kliniki piękniejszym i szczęśliwszym ! Do Pani Natalii można miec pełne zaufanie i bez strachu oddać sie w jej recę ! Przystępne ceny i ogromny wachlarz usług !! Polecam każdemu !! a sama nie moge doczekać się kolejnego spotkania ! "
Pełen profesjonalizm:) Każda kobieta po odwiedzeniu Kliniki odkryje co to prawdziwy relaks i zadowolenie z wykonywanych przez Panią Natalię zabiegów z powołaniem... Nic dodać nic ująć wręcz przeciwnie od dzisiaj to moje ulubione miejsce do którego wraca się z przyjemnością i z pewnością, że satysfakcja jest gwarantowana!
Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani Natalii. Profesjonalna i rzetelna osoba z dużą wiedzą ! Od razu po zabiegu widać efekty. Nie mogę się już doczekać następnej wizyty