Medycyna estetyczna

NIEZWYKLE SKUTECZNY !

To substancja występująca naturalnie w naszym organizmie. Wraz z elastyną i kolagenem jest odpowiedzialny za sprężystość, elastyczność jak również gładkość skóry. Pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia oraz jędrność tkanek.

PERFEKCJA W KAŻDYM CALU I UDOWODNIONE DZIAŁANIE!

Innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne, które można łączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, skutecznie przedłużając jej efekty oraz dermokosmetyki do stosowania w codziennej pielęgnacji domowej. Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod regenerujących, odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Stosowana jest również jako metoda minimalizacji cellulitu i rozstępów, a także w przeciwdziałaniu i kuracji łysienia.

NANOPORE TURBO ROLLER

Urządzenie to wykorzystuje w swoim działaniu zasadę automatycznych mikronakłuć skóry przy pomocy pulsujących igieł. Pozwala to na znacznie głębszą penetrację substancji aktywnych. Dodatkowo mikronakłucia powodują stymulację fibroblasów do produkcji kolagenu i elastyny oraz aktywowane zostają czynniki wzrostu pochodzenia płytkowego. W efekcie skóra staje się zagęszczona i zdecydowanie ujędrniona. 

NAJWIĘKSZY PRZEŁOMEM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DOTYCZĄCEJ WALKI Z CIENIAMI POD OCZAM

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, polegająca na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, przy użyciu specjalnego urządzenia. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat. Kiedy odkryto, że poprawia również stan skóry, zaczęto wykorzystywać go w medycynie estetycznej do walki z cellulitem, rozstępami, nadmierną tkanką tłuszczową, utratą jędrności skóry, wypadaniem włosów.

ZABIEGI MODELOWANIA SYLWETKI

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z form niechirurgicznej liposukcji, polegającej na wstrzyknięciu odpowiednio dobranego preparatu (zazwyczaj płyn na lecytyna) w obszar gdzie znajduje się nagromadzona tkanka tłuszczowa.