Medycyna estetyczna

PLATFORMA LASEROWA NIE MAJĄCA SOBIE RÓWNYCH!

Multifunkcyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Łączy w sobie różnego typu lasery, przez co znajduje wielopoziomowe zastosowanie w walce z problemami skórnymi pacjentów. Rumień, zamykanie naczynek, zwężanie porów, trądzik, resurfacing skóry, zmarszczki, wiotkość, blizny i rozstępy to tylko nieliczne zastosowanie platformy. 

NAJWIĘKSZY PRZEŁOMEM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Zabieg z wykorzystaniem osocza czy fibryny bogatopłytkowej to zaawansowana kuracja przeciwstarzeniowa. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wykorzystywane są czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskiwane z krwi pacjenta, dlatego jest w pełni biokompdtybilnym materiałem. Skuteczna w walce z wiotką skórą, ubytkami tkanek, bardzo dobrze sprawdza się również przy problemie wypadania włosów, bliznach i rozstępach. 

ORYGINALNE URZĄDZENIE DO FRAKCYJNYCH MIKRONAKŁUĆ

Urządzenie to jest światowym liderem w dziedzinie mezoterapii mikroigłowmj. Jako jedyne wykonuje 1920 nakłuć skóry na sekundę, o zakresie 0,2-1,5mm głębokości, co pozwala na znacznie głębszą, kontrolowaną, precyzyjną i zdecydowanie efektywniejszą penetrację substancji aktywnych. Dodatkowo mikronakłucia powodują stymulację fibroblasów do produkcji kolagenu i elastyny oraz aktywowane zostają czynniki wzrostu pochodzenia płytkowego. W efekcie skóra staje się zagęszczona i zdecydowanie ujędrniona. 

PERFEKCJA W KAŻDYM CALU I UDOWODNIONE DZIAŁANIE!

Innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne, które można łączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, skutecznie przedłużając jej efekty oraz dermokosmetyki do stosowania w codziennej pielęgnacji domowej. Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod regenerujących, odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Stosowana jest również jako metoda minimalizacji cellulitu i rozstępów, a także w przeciwdziałaniu i kuracji łysienia.

PEŁNE USTA I WYPEŁNIONE ZMARSZCZKI

To substancja występująca naturalnie w naszym organizmie. Wraz z elastyną i kolagenem jest odpowiedzialny za sprężystość, elastyczność jak również gładkość skóry. Pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia oraz jędrność tkanek.