Kosmetyka twarzy

JAPOŃSKIE KOSMETYKI WARTE NOBLA

Opatentowana technologia jonizacji pozwala na dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry bez konieczności stosowania iniekcji. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – Hyalogy, który jest obecny w składzie każdego produktu marki Forlle’d został zjonizowany minerałami, dzięki czemu w sposób całkowicie bezinwazyjny istnieje możliwość przetransportowania go do głębszych warstw skóry.

ODKRYJ SZWAJCARSKĄ PRECYZJĘ ODMŁADZANIA

Innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne, które można łączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, skutecznie przedłużając jej efekty oraz dermokosmetyki do stosowania w codziennej pielęgnacji domowej. Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod regenerujących, odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Stosowana jest również jako metoda minimalizacji cellulitu i rozstępów, a także w przeciwdziałaniu i kuracji łysienia.

LIFTING BEZ SKALPELA

Ergolift® to zabieg, który w sposób zupełnie naturalny za pomocą opatentowaniej techniki mechanostymulacji pobudza metabolizm komórek, co skutkuje wzrostem syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w naszej skórze.

PIELĘGNACJA SKÓRY 3W1!

GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3w1, ponieważ podczas zabiegu równocześnie dochodzi do eksfoliacji zewnętrznej warstwy skóry, dotlenienia oraz zwiększenia wchłaniania składników aktywnych. Takie działanie sprawia, że absorpcja cennych składników aktywnych zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™ jest maksymalnie zwiększona..

cryolift

CUDOWNA MOC ZIMNA

Zabieg Cryolift3 polega na schłodzeniu naszej skóry ujemnymi temperaturami w celach terapeutycznych. Głowica uwalniająca zimno o temperaturze równej -10C do -18C, tworzy na skórze tzw. efekt kostki lodu. Gwałtowne obniżenie temperatury sięgające głębokich warstw skóry, sprawia, że w sposób naturalny stymulowane są procesy przyspieszające syntezę kolagenu i elastyny…

 

Klucz do pięknej skóry!

Luminoterapia czyli terapia światłem LED jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem, którego celem jest podniesienie potencjału energetycznego mitochondriów, które zwiększają metabolizm i przyswajają  zdecydowanie lepiej dostarczane im składniki aktywne.

WIELE ZASTOSOWAŃ JEDNO ROZWIĄZANIE

Urządzenie to wykorzystuje w swoim działaniu zasadę automatycznych mikronakłuć skóry przy pomocy pulsujących igieł. Pozwala to na znacznie głębszą penetrację substancji aktywnych. Dodatkowo mikronakłucia powodują stymulację fibroblasów do produkcji kolagenu i elastyny oraz aktywowane zostają czynniki wzrostu pochodzenia płytkowego. W efekcie skóra staje się zagęszczona i zdecydowanie ujędrniona. 

TERAPIA MEDYCZNYM DWUTLENKIEM WĘGLA

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, polegająca na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, przy użyciu specjalnego urządzenia. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat. Kiedy odkryto, że poprawia również stan skóry, zaczęto wykorzystywać go w medycynie estetycznej do walki z cellulitem, rozstępami, nadmierną tkanką tłuszczową, utratą jędrności skóry, wypadaniem włosów.

karboksyterapia gliwice

Zabieg z wykorzystaniem peelingów medycznych są bardzo pomocne w usuwaniu drobnych i głębokich zmarszczek, przyśpieszają syntezę kolagenu i elastyny, co skutkuje wygładzoną, jędrną i promienną skórą. W dużym stopniu wspierają leczenie trądziku, eliminują rozszerzone pory, minimalizują rozstępy i blizny oraz wyrównują koloryt skóry.

Zabieg ten jest bardzo delikatny i w pełni bezbolesny – trwa bardzo krótko i nie powoduje żadnych podrażnień. Jest przyjemny i przede wszystkim bardzo skuteczny. Zabiegowi złuszczania poddane są jedynie górne warstwy naskórka, dlatego mikrodermabrazja diamentowa jest chętniej stosowana niż inne zabiegi tego typu (peelingi chemiczne lub zabiegi z użyciem lasera). Ze względu na swoją charakterystykę polecana jest osobom o wrażliwej i delikatnej skórze.

GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY ZABIEG

Peeling kawitacyjny to bezbolesny, bezdotykowy i całkowicie nieinwazyjny, głęboko oczyszczający zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń z okolic skóry. W zauważalny sposób poprawia stan cery – doskonale odnawia i regeneruje skórę, ujędrnia i poprawia elastyczność oraz nawilża i wygładza.