Kosmetologia twarzy

Wyższy poziom pielęgnacji skóry

Piękna skóra, to zdrowa skóra!
Profesjonalna linia znanych amerykańskich kosmetyków PCA skin stworzyła wysoce skuteczne produkty terapeutyczne przeznaczone do pielęgnacji gabinetowej, które uzupełnione zostały o kosmetyki do pielęgnacji domowej.  Obie linie uzupełniają się wzajemnie łącząc w sobie najnowocześniejsze technologie i osiągnięcia w zakresie pielęgnacji skóry.  Dzięki temu działają wielokierunkowo i długotrwale.

ODKRYJ PROFESJONALNE KOSMECEUTYKI

DMK jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych w swoich składach na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach. 

Koncepcja DMK “Usunąć Odbudować Chronić Wspierać” ma na celu dostosowanie biochemii człowieka do odpowiedniego leczenia skóry.

Zabieg z wykorzystaniem peelingów medycznych są bardzo pomocne w usuwaniu drobnych i głębokich zmarszczek, przyśpieszają syntezę kolagenu i elastyny, co skutkuje wygładzoną, jędrną i promienną skórą. W dużym stopniu wspierają leczenie trądziku, eliminują rozszerzone pory, minimalizują rozstępy i blizny oraz wyrównują koloryt skóry.

PIELĘGNACJA SKÓRY 3W1!

GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3w1, ponieważ podczas zabiegu równocześnie dochodzi do eksfoliacji zewnętrznej warstwy skóry, dotlenienia oraz zwiększenia wchłaniania składników aktywnych. Takie działanie sprawia, że absorpcja cennych składników aktywnych zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™ jest maksymalnie zwiększona..

LIFTING BEZ SKALPELA

Ergolift® to zabieg, który w sposób zupełnie naturalny za pomocą opatentowaniej techniki mechanostymulacji pobudza metabolizm komórek, co skutkuje wzrostem syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w naszej skórze.