GENEO

Zabieg pielęgnacyjny Geneo™ został zainspirowany naturą. Stymulując biologiczne mechanizmy organizmu, wywołuje reakcję nazywaną „efektem Bohra”, która charakteryzuje się transportem krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego, zwiększeniem metabolizmu komórek oraz przepływu krwi w naczyniach włosowatych. Efekt Bohra uaktywnia się w chwili połączenia kapsułki NeoRevive bądź NeoBright składającej się z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z opatentowanym żelem zawierającym składniki aktywne. Połączenie to sprawia, że na skórze powstaje niezliczona ilość mikropęcherzyków zawierających CO2, natomiast wzrost stężenia wytwarzanego dwutlenku węgla zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, przez co w sposób natychmiastowy skóra zostaje dotleniona.

 

GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3w1, ponieważ podczas zabiegu równocześnie dochodzi do eksfoliacji zewnętrznej warstwy skóry, dotlenienia oraz zwiększenia wchłaniania składników aktywnych.

Takie działanie sprawia, że absorpcja cennych składników aktywnych zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™ jest maksymalnie zwiększona.

DOTLENIANIE

ZŁUSZCZANIE

WCHŁANIANIE

TECHNOLOGIA geneO™ UMOŻLIWIA WYBRANIE DWÓCH RÓŻNYCH PLANÓW TERAPEUTYCZNYCH

Zabieg poprzez otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, rewelacyjnie sprawdzi się w roli bankietowej- przed wielkim wyjściem, jak również jako zabieg współtowarzyszący – przygotowujący do zabiegw z zakresu medycyny estetycznej czy laseroterapii.

Idealnie sprawdza się w połączeniu z zabiegiem Ergolift, stymulując skórę na każdym poziomie.

WSKAZANIA

-skóra poszarzała, bez blasku

-brak jędrności skóry

-zanieczyszczona skóra z rozszerzonymi porami

-przebarwienia i zaczerwienienia

-trądzik

-odwodniona skóra

PRZECIWWSKAZANIA

-stany zapalne skóry

-gorączka i infekcje

-opryszczka

-przerwana ciągłość skóry w obszarze zabiegowym

-nowotwory

-trądzik w stanie aktywnym

EFEKTY

-dotlenienie skóry

-wyrównanie kolorytu i rozświetlenie

-rozświetlenie i nawilżenie

-poprawa gęstości, ujędrnienia i odżywienia skóry

-działanie przeciwzmarszczkowe i seboregulujące

-zmniejszenie porów

-redukcja zaczerwienień

-gładka i miękka skóra