Forlle’d

FORLLE’d

Odkryj Japońskiego eksperta w walce ze starzeniem się skóry.

 

Forlle’d to jedyne kosmeceutyki na świecie wykorzystujące do swojej produkcji technologię, która została uchonorowana nagrodą Nobla!

 

Opatentowana, najbardziej zaawansowana technologia jonizacji pozwala na dostarczenie składników biostymulujących w głąb skóry bez konieczności iniekcji.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy- Hyalogy, który jest obecny w składzie każdego produktu marki Forlle’d został zjonizowany minerałami, dzięki czemu w sposób całkowicie bezinwazyjny istnieje możliwość przetransportowania go do głębszych warstw skóry.

-Udowodnione efekty przeciwstarzeniowe

-Wzmocnienie i przedłużenie efektów zabiegów estetycznych

-Personalizacja zabiegów

-Profilaktyka przedwczesnego starzenia

-Wysoki stopień powinnowactwa z substancjami naturalnie występującymi w skórze

-Szeroki zakres zastosowań

Efekt regeneracyjny

po 1 zabiegu

 

Stabilny efekt regeneracyjny

po 1 tygodniu regularnego stosowania

 

Widoczna poprawa jakości skóry

Po 1 miesiącu

 

Długotrwałe rezultaty odmładzające

Po 2 miesiącach regularnego stosowania

KLUCZOWE SKŁADNIKI

 Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Cząsteczka kwasu hialuronowego w produktach Forlle’d została zmniejszona do wielkości 5 nanometrów, nie wpływając w jakikolwiek sposób na strukturę podjednostkową kwasu. Proces ten umożliwia przenikanie kwasu przez barierę skórno-naskórkową w głąb, aż do warstwy właściwej. Dzięki zapewnionemu długotrwałemu nawilżaniu przez kwas, środowisko międzykomórkowe jest ustabilizowane, co znacząco wpływa na intensywną regenerację oraz syntezę komórkową.

 

Niskocząsteczkowa platyna

Niskocząsteczkowa, jonizowana platyna, działa neutralizująco na wszelkie formy aktywnego tlenu. Posiada bezpośredni wpływ na proces fotostarzenia skóry oraz doskonałe właściwości antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Sprawdza się w zabiegach detoksykujących i niwelujących przebarwienia.

 

Białko błony jaja kurzego (EM)

Hydrolizowana membrana skorupy jaja jest odpowiedzialna za funkcjonalne zwiększenie aktywności fibroblastów. Dzięki temu skóra zostaje wzmocniona, procesy gojenia i regeneracji znacząco przyspieszone. Białko błony jaja kurzego działa ochronnie i przeciwzapalnie na skórę.

 

Bioaktywne peptydy

Produkty Forlle w swoim składzie zawierają peptydy, których zadaniem jest zredukowanie napięcia mięśni mimicznych oraz wygładzenie zmarszczek. Dodatkowo stymulują syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Hydrolizowany kolagen, elastyna i keratyna

Składniki te służą do zastąpienia naturalnych składników skóry, które zostały uszkodzone. Doskonale kompatybilne z ludzką skórą, co sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, poziom nawilżenia wzrasta, przywrócona zostaje elastyczność i jędrność skóry. Wpływając na strukturę oraz odcień skóry zapewniają jej naturalny lifting.

 

Siarczan chondroityny sodu

Siarczan chondroityny wiąże wodę i zwiększa wytrzymałość tkanki łącznej skóry. Wzmacnia elastyczność ścian naczyń krwionośnych, stymuluje regenerację tkanki oraz  przyspiesza gojenie. Ma działanie zmiękczające i ochronne.

Jonizowane minerały

Preparaty Forlle’d zostały wyposażone w unikalny kompleks minerałów (Ca, Zn, Mg, Fe, itd.) uzupełniających braki minerałów znajdujących się w głębokich warstwach skóry. Dzięki temu balans mineralny zostaje utrzymany na właściwym poziomie, co jest niezbędne do prawidłowego, funkcjonowania komórek.

 

Niskocząsteczkowe ceramidy

Ceramidy mają za zadanie odbudować barierę hydrolipidową skóry oraz przywrócić jej funkcje ochronne, jednocześnie zapobiegając nadmiernej, transepidermalnej utracie wody.

Opatentowana technologia produkcji ceramidów wykorzystująca fermentację soi sprawia, że ceramidy Forlle’d są bezpieczne i biologicznie kompatybilne nawet z nadwrażliwymi i nietolerancyjnymi skórami.

 

Proteina perłowa (konchiolina)

Hydrolizowane proteiny perłowe zwiększają zdolność wiązania wody w skórze, co zapobiega wysuszeniu oraz powstawaniu zmarszczek.

 

Rozpuszczalna w tłuszczach witamina C

Witamina C w formie stabilnej zapewnia doskonałe działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne. Wyrównuje koloryt przez co ma działanie rozjaśniające. Działa przeciwutleniająco, detoksykująco oraz przeciwzapalne.

 

Diosgenina

Diosgenina jest otrzymywana z ekstraktu z korzenia dzikiego pochrzynu. Wyrównuje niedobory estrogenów w skórze, zapewniając tym spektakularny efekt przeciwstarzeniowy. Dodatkowo zwiększa syntezę  kolagenu i elastyny, poprawia strukturę naskórka, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, poprawia odporność i i hamuje powstawanie przebarwień.

 

Skwalan

Skwalan to cenny lipid, odgrywający istotną rolę w przywróceniu i wzmocnieniu ochronnej bariery naskórkowej. Przywraca naturalną wilgotność i poziom lipidów. Działa zmiękczające i bakteriobójcze. Skóra mniej się błyszczy, staje się miękka i elastyczna.

Cennik

usługa Cena
Zabieg silnie nawilżający Hyalogy
220zł
Zabieg antyoksydacyjny z 40% witaminą C
270zł
Zabieg przeciwzmarszczkowy z jonizowaną platyną
340zł
Zabieg liftingujący
320zł