Psycholog & Coach

O sobie najtrudniej mówić, a co do dopiero pisać, bo to co napisane ma moc.
To co pierwsze przyszło mi do głowy to , to że jestem kobietą przede wszystkim, która pełni w życiu wiele ról: matki, żony, uczennicy, córki, wnuczki itp.

Basia Kunert

Nasz Specjalista od Coachingu

Przez lata studiowania na USWPS w Katowicach szeroko pojętego coachingu, psychologii, podejścia do drugiego człowieka towarzyszył mi cytat z Thorea, który poznałam czytając Terapię Prowokatywną F. Farrellego , że „jeżeli człowiek idzie innym tempem niż jego towarzysze , być może słyszy innego dobosza. Niech maszeruje w takt muzyki , którą słyszy , niezależnie od tego, jak ona brzmi i jak daleko jest oddalona”. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, akceptacja tego przynosi wolność dla samego siebie.

„Moje wewnętrzne drogowskazy, którymi kieruję się w pracy z drugim człowiekiem to autentyczność, szczerość i wiara w drugą osobę. “

„Wierzę, że w rozwoju każdego człowieka start ma miejsce w jakiejś potrzebie i chęci, jedynie to może doprowadzić go do tego o czym marzy”

Jestem psychologiem rozwoju osobistego i zajmuję się przede wszystkim człowiekiem, który pragnie zrobić coś dla siebie. Coaching to według mnie towarzyszenie drugiej osobie w drodze do jej celu. W kręgu moich zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje:

  • coaching prowokatywny, który opiera się na trzech filarach życzliwości, wyzwaniu i humorze. Jego bezpośredniość oraz bycie w szczególnym kontakcie z klientem uważam za warte przeżycia.

  • improwizacja praktyczna

  • autoprezentacja


  • Zajmuję się coachingiem indywidualnym, grupowym i team coachingiem, Prowadzę również szkolenia z umiejętności miękkich.