STYLIZACJA PAZNOKCI

Manicure to zabieg pielęgnacyjny na dłonie, w skład którego wchodzi odsunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie płytki paznokcia. Jest to najlepsza metoda na zadbane i atrakcyjne dłonie. Paznokcie przy zabiegu manicure klasycznym oprócz lakieru kolorowego malujemy również odżywką z witaminami oraz nakładamy oliwkę na skórki, a dłonie pokrywamy kremem regenerującym.

Aby zadbać o swoje dłonie i paznokcie nie jest wymagane dużo czasu – zabiegi manicure można zrobić np. w przerwie w pracy. W przypadku, gdy Twoje dłonie wymagają intensywniejszych zabiegów, to trzeba poświęcić na nie trochę więcej czasu.

Oprócz tradycyjnego, klasycznego manicure, oferujemy również:

Paznokcie hybrydowe

 

Manicure hybrydowy stanowi połączenie żelu i lakieru utwardzanego światłem LED, co gwarantuje jego trwałość – może utrzymywać się na paznokciach cztery tygodnie bądź w przypadku manicure kombinowanego nawet 6 tygodni.
Do zalet paznokci hybrydowych należy niewątpliwie fakt, że nie blakną, nie kruszą się, nie pękają i nie odpryskują. Mając paznokcie hybrydowe można wykonywać prace domowe, bez zmartwień o ich uszkodzenie!

Paznokcie hybrydowe to doskonały sposób na udany urlop lub wyjazd w interesach. Kolejnym atutem jest to, że nie niszczy on płytki paznokciowej. Przy jego usuwaniu wymagana jest wizyta u stylistki paznokci, gdyż nie jest on podatny na zmywacz do paznokci.

 

Manicure żelowy.
Zdecydowanie najmocniejszą i najtrwalszą stylizacją jest manicure żelowy. Polecany każdej Pani, która ma słabe, łamliwe i kruche swoje paznokcie, kiedy chcemy przedłużyć płytkę paznokciową bądź całkowicie ją zrekonstruować. Wykonaną stylizacją możemy cieszyć się 4-6 tygodni, choć uwarunkowane jest to naturalnym wzrostem paznokcia.

Manicure japoński

 

Manicure japoński nadaje paznokciom zdrowy i piękny wygląd oraz wzmacnia płytkę paznokciową, oraz nadaje jej świeży i zdrowy blask różowej perły. Paznokcie poddawane japońskiemu manicure stają się wyraźnie zdrowsze oraz mocniejsze. Zabieg ten daje paznokciom atrakcyjny wygląd, jak również dostarcza niezbędne składniki odżywcze – witaminy A + E, krzemionke z morza japońskiego, pyłek pszczeli oraz keratynę. Efekty widoczne są jest już po pierwszym zabiegu. Jeżeli masz problem z łamliwymi, słabymi lub rozdwojonymi paznokciami to ten zabieg jest stworzony dla Ciebie! Polecamy go zarówno kobietom jak i mężczyznom.

 

IBX SYSTEM

Zdrowe, piękne i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka.

Stres, nieodpowiednia dieta, detergenty, uszkodzenia mechaniczne czy długotrwałe poddawanie paznokci zabiegom manicure hybrydowego czy żelowego, może uszkadzać płytkę.

Paznokcie stają się kruche, łamliwe, cienkie jak warstwa papieru, przez co zaczynają wyglądać nieestetycznie.

Niezastąpiony w walce z  wyżej wymienionymi problemami jest system ekstremalnie odbudowujący i wzmacniający paznokcie IBX.

DZIAŁANIE I PRZEBIEG ZABIEGU

Opatentowany skład odżywki sprawia, że paznokcie są chronione nie tylko od zewnątrz, ale również od środka, ponieważ odżywka wnika w głąb struktury paznokcia.

To jedyna taka odżywka na wiecie!

Na opracowaną wcześniej płytkę stylistka nakłada pierwszy z dwuetapowego procesu produkt, który aktywowany jest pod światłem, następnie nakładany jest drugi produkt, który utwardzany jest z kolei w lampie LED.
System IBX odbudowuje osłabione paznokcie, spaja górne warstwy rozdwajającej się płytki i działa od wewnątrz stymulując paznokcie. Odżywki tworzą ochronną powłokę, dzięki której paznokcie stają się mocne, zdrowe i mniej łamliwe.

 

Do kadego zabiegu manicure polecamy ciepłą parafinę, która nadaje skórze aksamitność, miękkość, zmiękcza naskórek oraz poprawia kondycję paznokci. Dodatkowo opóźniony zostaje proces starzenia się skóry dłoni, drobne, powierzchowne przebarwienia zostają rozjaśnione, wzmożony zostaje przepływ krwi i załagodzone stany zapalne na skórze.