Call: 606 880 520 11.00-19.00 Pn-Pt
Berbeckiego 2/6, 44-100 Gliwice

Pedicure – pielęgnacja stóp

 

 

Zdrowe i zadbane stopy to bardzo istotna rzecz – niezależnie od pory roku, stopom należy poświęcać wiele uwagi, by były piękne i atrakcyjne. Ważną czynnością w pielęgnacji stóp jest nie tylko codzienna higiena, ale również stosowanie preparatów odżywczo-nawilżających, wykonywanie masażu stóp oraz – co bardzo istotne – noszenie odpowiednich butów.

Pedicure to jeden z przeważnie polecanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Jest to zabieg pielęgnujący i upiększający stopy zazwyczaj obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie. Zabieg ten polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

Pedicure kosmetyczny

Klasyczny zabieg pielęgnacyjny stóp. W skład zabiegu wchodzi odżywcza kąpiel stóp, peeling który likwiduje zrogowacenia i zgrubienia na skórze oraz głębokie nawilżanie, delikatny masaż i lakierowanie. Frezarką opracowujemy podeszwę i paznokcie, które skracamy, opiłowujemy i oczyszczamy. Na skórki nałożony zostaje preparat zmiękczający, po czym zostają usunięte. Paznokcie są malowane, na skórę nałożona jest oliwka nawilżająca, a na stopy odpowiednio dobrany krem marki Gehwol.

Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy ma na celu przywrócić normalny, zdrowy wygląd stóp. Stosuje się go do usuwania takich problemów jak wrastające paznokcie, odciski, modzele, pękające i suche pięty. W Naszej Klinice stosujemy preparaty marki Gehwol, które wykazują optymalną skuteczność w zabiegach leczniczych na stopy.