Call: 606 880 520 11.00-19.00 Pn-Pt
Berbeckiego 2/6, 44-100 Gliwice

GeneO™

 

 

Zabieg pielęgnacyjny Geneo™ został zainspirowany naturą. Stymulując biologiczne mechanizmy organizmu, wywołuje reakcję nazywaną „efektem Bohra”, która charakteryzuje się transportem krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego, zwiększeniem metabolizmu komórek oraz przepływu krwi w naczyniach włosowatych. Efekt Bohra uaktywnia się w chwili połączenia kapsułki NeoRevive bądź NeoBright składającej się z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z opatentowanym żelem zawierającym składniki aktywne. Połączenie to sprawia, że na skórze powstaje niezliczona ilość mikropęcherzyków zawierających CO2, natomiast wzrost stężenia wytwarzanego dwutlenku węgla zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, przez co w sposób natychmiastowy skóra zostaje dotleniona.

GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3w1, ponieważ podczas zabiegu równocześnie dochodzi do eksfoliacji zewnętrznej warstwy skóry, dotlenienia oraz zwiększenia wchłaniania składników aktywnych.
Takie działanie sprawia, że absorpcja cennych składników aktywnych zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™ jest maksymalnie zwiększona.

 

Dotlenianie

Złuszczanie

Wchłanianie

 

TECHNOLOGIA geneO™ UMOŻLIWIA WYBRANIE DWÓCH RÓŻNYCH PLANÓW TERAPEUTYCZNYCH

 

 

Zabieg poprzez otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, rewelacyjnie sprawdzi się w roli bankietowej- przed wielkim wyjściem, jak również jako zabieg współtowarzyszący – przygotowujący do zabiegw z zakresu medycyny estetycznej czy laseroterapii.
Idealnie sprawdza się w połączeniu z zabiegiem Ergolift, stymulując skórę na każdym poziomie.

PRZECIWWSKAZANIA

-stany zapalne skóry
-gorączka i infekcje
-opryszczka
-przerwana ciągłość skóry w obszarze zabiegowym
-nowotwory
-trądzik w stanie aktywnym

 

WSKAZANIA

-skóra poszarzała, bez blasku
-brak jędrności skóry
-zanieczyszczona skóra z rozszerzonymi porami
-przebarwienia i zaczerwienienia
-trądzik
-odwodniona skóra

EFEKTY

-dotlenienie skóry
-wyrównanie kolorytu i rozświetlenie
-rozświetlenie i nawilżenie
-poprawa gęstości, ujędrnienia i odżywienia skóry
-działanie przeciwzmarszczkowe i seboregulujące
-zmniejszenie porów
-redukcja zaczerwienień
-gładka i miękka skóra