Call: 606 880 520 11.00-19.00 Pn-Pt
Berbeckiego 2/6, 44-100 Gliwice

FORLLE’D odkryj Japońskiego eksperta w walce ze starzeniem się skóry

 

Forlle’d to jedyne kosmeceutyki na świecie wykorzystujące do swojej produkcji technologię uchonorowaną nagrodą Nobla!

Opatentowana technologia jonizacji pozwala na dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry bez konieczności stosowania iniekcji.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – Hyalogy, który jest obecny w składzie każdego produktu marki Forlle’d został zjonizowany minerałami, dzięki czemu w sposób całkowicie bezinwazyjny istnieje możliwość przetransportowania go do głębszych warstw skóry.

 

  • Udowodnione efekty przeciwstarzeniowe
  • Wzmocnienie i przedłużanie efektów zabiegów estetycznych
  • Personalizacja zabiegów
  • Profilaktyka przedwczesnego starzenia
  • Wysoki stopień powinnowactwa z substancjami naturalnie występującymi w skórze
  • Szeroki zakres zastosowań

 

  • Efekt regeneracyjny po 1 zabiegu
  • Stabilny efekt regeneracyjny po 1 tygodniu regularnego stosowania
  • Widoczna poprawa jakości skóry po 1 miesiącu
  • Długotrwałe rezultaty odmładzające po 2 miesiącach regularnego ostosowania

 

 

KLUCZOWE SKŁADNIKI

 

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
Cząsteczka kwasu hialuronowego w produktach Forlle’d została zmniejszona do wielkości 5 nanometrów, nie wpływając w jakikolwiek sposób na strukturę podjednostkową kwasu. Proces ten umożliwia przenikanie kwasu przez barierę skórno-naskórkową w głąb, aż do warstwy właściwej. Dzięki zapewnionemu długotrwałemu nawilżaniu przez kwas, środowisko międzykomórkowe jest ustabilizowane, co znacząco wpływa na intensywną regenerację oraz syntezę komórkową.

Niskocząsteczkowa platyna
Niskocząsteczkowa, jonizowana platyna, działa neutralizująco na wszelkie formy aktywnego tlenu. Posiada bezpośredni wpływ na proces fotostarzenia skóry oraz doskonałe właściwości antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Sprawdza się w zabiegach detoksykujących i niwelujących przebarwienia.

Białko błony jaja kurzego (EM)
Hydrolizowana membrana skorupy jaja jest odpowiedzialna za funkcjonalne zwiększenie aktywności fibroblastów. Dzięki temu skóra zostaje wzmocniona, procesy gojenia i regeneracji znacząco przyspieszone. Białko błony jaja kurzego działa ochronnie i przeciwzapalnie na skórę.

Bioaktywne peptydy
Produkty Forlle w swoim składzie zawierają peptydy, których zadaniem jest zredukowanie napięcia mięśni mimicznych oraz wygładzenie zmarszczek. Dodatkowo stymulują syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Hydrolizowany kolagen, elastyna i keratyna
Składniki te służą do zastąpienia naturalnych składników skóry, które zostały uszkodzone. Doskonale kompatybilne z ludzką skórą, co sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, poziom nawilżenia wzrasta, przywrócona zostaje elastyczność i jędrność skóry. Wpływając na strukturę oraz odcień skóry zapewniają jej naturalny lifting.

Siarczan chondroityny sodu
Siarczan chondroityny wiąże wodę i zwiększa wytrzymałość tkanki łącznej skóry. Wzmacnia elastycznośćścian naczyń krwionośnych, stymuluje regenerację tkanki oraz przyspiesza gojenie. Ma działanie zmiękczające i ochronne.

Jonizowane minerały
Preparaty Forlle’d zostały wyposażone w unikalny kompleks minerałów (Ca, Zn, Mg, Fe, itd.) uzupełniających braki minerałów znajdujących się w głębokich warstwach skóry. Dzięki temu balans mineralny zostaje utrzymany na właściwym poziomie, co jest niezbędne do prawidłowego, funkcjonowania komórek.

Niskocząsteczkowe ceramidy
Ceramidy mają za zadanie odbudowa barierę hydrolipidową skóry oraz przywróci
jej funkcje ochronne, jednocześnie zapobiegając nadmiernej, transepidermalnej utracie wody.
Opatentowana technologia produkcji ceramidów wykorzystująca fermentację soi sprawia, że ceramidy Forlle’d są bezpieczne i biologicznie kompatybilne nawet z nadwrażliwymi i nietolerancyjnymi skórami.

Proteina perłowa (konchiolina)
Hydrolizowane proteiny perłowe zwiększają zdolność wiązania wody w skórze, co zapobiega wysuszeniu oraz powstawaniu zmarszczek.

Rozpuszczalna w tłuszczach witamina C
Witamina C w formie stabilnej zapewnia doskonałe działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne. Wyrównuje koloryt przez co ma działanie rozjaśniające. Działa przeciwutleniająco, detoksykująco oraz przeciwzapalne.

Diosgenina
Diosgenina jest otrzymywana z ekstraktu z korzenia dzikiego pochrzynu. Wyrównuje niedobory estrogenów w skórze, zapewniając tym spektakularny efekt przeciwstarzeniowy. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, poprawia strukturę naskórka, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, poprawia odporność i i hamuje powstawanie przebarwień.

Skwalan
Skwalan to cenny lipid, odgrywający istotną rolę w przywróceniu i wzmocnieniu ochronnej bariery naskórkowej. Przywraca naturalną wilgotność i poziom lipidów. Działa zmiękczające i bakteriobójcze. Skóra mniej się błyszczy, staje się miękka i elastyczna.