Call: 606 880 520 11.00-19.00 Pn-Pt
Berbeckiego 2/6, 44-100 Gliwice

PRACA NAD SOBĄ NAJLEPSZĄ DROGĄ DO SUKCESU

 

Jestem coachem, profesjonalnym trenerem rozwoju osobistego, który może pomóc w kształtowaniu Twojego życia. Niezależnie, czy chodzi o karierę, relacje czy inne aspekty Twojego życia, pomogę Ci w pracy nad sobą, abyś mógł skutecznie radzić sobie z wyzwaniami, które możesz napotkać na swojej drodze.

 

 

 

 

 O mnie

Od 2004 roku pracuję w ochronie zdrowia, zajmując się profesjonalną opieką nad osobami chorymi.

W codziennej pracy łączę holistyczne podejście z elementami coachingu, aby utrzymać jakość opieki na najwyższym poziomie. W pracy z honorowymi dawcami krwi kieruję się zasadami Miltona Eriksona, że każdy człowiek jest w porządku, taki jaki jest, nosi w sobie wszystkie rozwiązania swoich problemów i jest ekspertem swojego życia.

Ukończyłam studia pedagogiczne na wydziale Promocji Zdrowia – AHE w Łodzi oraz kierunek Pielęgniarstwo w PMWSZ w Opolu.

Obecnie studiuję Psychologię ze specjalnością Coaching w Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych, szczególne miejsce zajmuje coaching prowokatywny.

Prywatnie interesuję się motocyklami, dobrą książką i zwierzętami.

 

Life coaching

Coaching osobisty stwarza okazję, aby zidentyfikować obszary, w których nawet niewielkie zmiany potrafią znacząco wpłynąć na polepszenie jakości Twojego życia. Mogą pomóc Ci osiągnąć pełnię swoich możliwości, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
Zdarza się, że „blokady” w którymś z obszarów Twojego życia mogą utrudniać czy wręcz uniemożliwiać Ci swobodny rozwój.
Jeśli nie potrafisz budować satysfakcjonujących związków, osiągnąć sukcesu w życiu zawodowym, odnaleźć się w relacjach z innymi, zrealizować zakładanych celów a jednocześnie dążysz do samorozwoju, chcesz odkryć swój potencjał, poszerzyć możliwości, przezwyciężyć ograniczenia, pokonać niekorzystne nawyki, potrafić ustalać własne priorytety i śmiało je realizować, zapraszam do skorzystania z sesji coachingu.

Career coaching

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, w której wykształcenie nie stanowi już gwarancji sukcesu i stabilności wymaga się od nas umiejętności ciągłego dostosowywania się do zmian oraz nieustannego rozwoju kompetencji zawodowych.
Korzystając z usług coacha masz szansę zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy, wypracować zdolność do szybkiego reagowania na zmiany, zredukować czynnik przypadku w swojej karierze, zwiększyć skuteczność podejmowanych działań, zyskać zadowolenie i satysfakcję z pracy.
Jeśli chcesz wnieść w swoje życie zawodowe nową energię, spojrzeć na siebie i swoje zawodowe możliwości z nowej perspektywy, przeżywasz dylematy związane z wyborem zawodowej ścieżki, przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, awansowałeś i chcesz się pewniej poczuć na nowym stanowisku, chcesz wiedzieć więcej na temat swoich mocnych stron i sposobów twórczego wykorzystania pozornych ograniczeń, bądź czujesz się wypalony i nie masz pomysłu na swoją karierę, zachęcam do skorzystania z sesji Career Coaching.

Team coaching

Team coaching – jest procesem ukierunkowanym na wsparcie zespołów i grup pracowników w dokonywaniu zmian w sposób najbardziej zbliżony do ich potrzeb i oczekiwań oraz pomoc w osiąganiu zakładanego poziomu efektywności pracy zespołowej.
Jeśli jesteś kierownikiem lub właścicielem firmy, chcesz podnieść efektywność pracy a zarazem poprawić komfort pracy w zespole, zapraszam do skorzystania z Team Coaching.